W skład olsztyńskiego oddziału wchodzą  koła terenowe:

  • koło przy nadleśnictwie w Bartoszycach,

Przewodniczący: Karol Daliga;

  • koło przy nadleśnictwie w Ciechanowie

Przewodniczący: Zbigniew Łukasiak;

  • koło przy nadleśnictwie w Dwukołach,

Przewodnicząca: Sylwia Kozłowska;

  • koło przy nadleśnictwie w Iławie,

Przewodnicząca: Gabriela Lemańska;

  • koło przy nadleśnictwie w Iławie,

Przewodniczący: Przemysław Pierunek;

  • koło przy nadleśnictwie w Jagiełku,

Przewodniczący: Tomasz Puchałko;

  • koło przy nadleśnictwie w Jedwabnie,

Przewodniczący: Zdzisław Sztejna;

  • koło przy nadleśnictwie w Kudypach,

Przewodniczący: Dariusz Frankiewicz;

  • koło przy nadleśnictwie w Lidzbarku,

Przewodniczący: Dariusz Wacławik;

  • koło przy nadleśnictwie w Miłomłynie,

Przewodniczący: Robert Ołtuszewski;

  • koło przy nadleśnictwie w Młynarach,

Przewodniczący: Włodzimierz Walczak;

  • koło przy nadleśnictwie w Mrągowie,

Przewodniczący: Dominik Giers;

  • koło przy nadleśnictwie w Nidzicy,

Przewodnicząca: Justyna Rogowska;

  • koło przy nadleśnictwie w Nowych Ramukach,

Przewodniczący: Daniel Bak

  • koło przy nadleśnictwie w Olsztynie,

Przewodniczący: Tomasz Grala;

  • koło przy nadleśnictwie w Olsztynku,

Przewodnicząca: Danuta Mikielska;

  • koło przy nadleśnictwie w Ornecie,

Przewodniczący: Grzegorz Kamiński

  • koło przy nadleśnictwie w Spychowie,

Przewodniczący: Maciej Ligocki

  • koło przy nadleśnictwie w Srokowie,

Przewodniczący: Artur Kurek;

  • koło przy nadleśnictwie w Starych Jabłonkach,

Przewodniczący: Florian Kamiński

  • koło przy nadleśnictwie w Strzałowie,

Przewodniczący: Feliks Kaczanowski

  • koło przy nadleśnictwie w Szczytnie,

Przewodniczący: Mariusz Karpiński;

  • koło przy nadleśnictwie w Wichrowie,

Przewodnicząca: Agnieszka Wierzbicka

  • koło przy nadleśnictwie w Wielbarku,

Przewodniczący: Jerzy Sędziński

  • koło przy nadleśnictwie w Wipsowie,

Przewodnicząca: Ewa Matuszak;

  • koło przy nadleśnictwie w Zaporowie,

Przewodniczący: Andrzej Kozłowski

  • koło przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie,

Przewodniczący: Tomasz Haładaj

  • koło przy Biurze Urządzania lasu i Geodezji Leśnej oddział w Olsztynie,

Przewodniczący: Grzegorz Kłębukowski

  • koło emerytów przy Uniwesytecie Warmińsko Mazurskim,

Przewodniczący: Jakub Borkowski

  • koło emerytów przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie,

Przewodniczący: Bronisław Błęcki