Turniej Piłki siatkowej 2011

Udział Drużyny RDLP Olsztyn w IX Otwartym Integracyjnym Turnieju Siatkówki

„Żadnych Granic” w Górznie

W dniach 04-05. 06. 2011 drużyna siatkarska RDLP Olsztyn uczestniczyła w IX Otwartym Turnieju Siatkówki w Górznie. Przez dwa dni w zmaganiach na parkiecie udział wzięło 13 drużyn w tym trzykrotny zwycięzca poprzednich edycji turnieju Kadra polski Niepełnosprawnych „START”.

Według informacji kierownika turnieju pana Jacka Warmińskiego poziom turniejowych rozgrywek był bardzo wysoki, o czym świadczy fakt iż o wyjściu z grup decydowały małe punkty.

Najciekawszy mecz drużyna RDLP Olsztyn stoczyła drugiego dnia rozgrywek, gdzie po zaciętym pojedynku o 10 miejsce, uległa Kadrze Polski Niepełnosprawnych. Zwycięstwo w turnieju wywalczyli zawodnicy z drużyny Basten Kamieniec, drugie miejsce KW Policji Bydgoszcz, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna AS-MO Sparta Brodnica.

Drużyna Olsztyńskich leśników mogła uczestniczyć w turnieju dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Zarządu Okręgowego oraz kołom przy Nadleśnictwach, realizując w ten sposób program przygotowań do IV Mistrzostw Polski w Siatkówce Leśników.

Mamy nadzieję że w przyszłorocznym jubileuszowym turnieju piłki siatkowej w Górznie olsztyńscy leśnicy, dzięki poparciu SITLiD, będą mogli ponownie stanąć na parkiecie, uprawiając sport w doborowym gronie siatkarskim.