XXVII edycja konkursu Mój Las

Wyniki konkursu dla dzieci i młodzieży szkolnej, pod hasłem „MÓJ LAS”

XXVII edycji 2013/2014.

Sąd Konkursowy w składzie:

1. Tadeusz Pampuch – Przewodniczący – ZO LOP w Olsztynie

2. Sebastian Smoluk – przedstawiciel ZO SITLiD w Olsztynie

3. Krystyna Leszczyńska – przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie

4. Andrzej Sobania – przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie

5. Małgorzata Tuszyńska – przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie

6. Anna Bartoszewicz – przedstawiciel ZO SITLiD w Olsztynie

dokonał oceny prac konkursowych, nadesłanych przez dzieci i młodzież szkolną, z terenu woj. warmińsko-mazurskiego, .na I etap szczebla regionalnego XXVII edycji konkursu „Mój Las”. Łącznie wpłynęło 105 prac, w tym:

w kategorii I wiekowej – 54 prace,

w kategorii II wiekowej – 28 prac,

w kategorii III wiekowej – 19 prac,

w kategorii IV wiekowej – 4 prace .

Po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami i ich analizie, której podstawą, zgodnie z regulaminem konkursu, były : wartość merytoryczna pracy, forma opracowania, samodzielność w opracowaniu pracy oraz oryginalność ujęcia tematu, ogólna estetyka pracy, pomysłowość szaty graficznej, Sąd Konkursowy postanowił nagrodzić niżej wymienione prace :

WYJAŚNIJ JAK ZMIENIA SIĘ LAS W PORACH ROKU – temat dla I kategorii wiekowej.

1. Maks Straus – SP Nr 9 w Olsztynie, 10-280 Olsztyn, ul. Zamenhofa 14, opiekun p. Małgorzata Jarczewska oraz Amelia Oleszkiewicz – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Małgorzata Łachmańska.

2. Maciej Zajączkowski – SP w Kandytach, 11-220 Górowo Ił., opiekun p. Jadwiga Sadlak.

3. Szymon Bartyzel – SP w Grzędzie, Grzęda 31A, 11-230 Bisztynek, opiekun p. Marianna Giedwidz.

Wyróżnienia :

4. Adrian Orzoł – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Aneta Gołaszewska.

5. Maciej Markowski – SP Nr 9 w Olsztynie,10-280 Olsztyn, ul. Zamenhofa 14, opiekun p. Małgorzata Jarczewska.

6. Dagmara Żuk – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Aneta Gołaszewska.

7. Karol Enerlich – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Aneta Gołaszewska.

8. Julia Szczepańska – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Aneta Gołaszewska.

9. Joanna Rosik – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Aneta Gołaszewska.

10. Matylda Bulicka – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Małgorzata Łachmańska.

11. Weronika Begel – SP Nr 18 w Elblągu, 82-300 Elbląg, ul. Węgrowska 1, opiekun p. Dorota Życzkowska.

Prace ze szkół, które pierwszy raz wzięły udział w konkursie :

12. Maja Ciszkowska – SP Toprzyny 27, 11-220 Górowo Ił., opiekun p. Anna Lipowska.

13. Karolina Piskorz – SP w Grzędzie 31 A, 11-230 Bisztynek, opiekun p. Marianna Giedwidz.

14. Kamila Szczerkowska – SP w Rodnowie 23, 11-200 Bartoszyce, opiekun p. Irena Biront.

MOJE OBSERWACJE PRZYRODY POCZYNIONE W CZASIE WYCIECZKI DO LASU – temat dla II kategorii wiekowej.

1. Martyna Andrysiak – SP Nr 6 w Olsztynie, 10-608 Olsztyn, ul. Gdyńska 17, opiekun p. Bożena Nazarczuk oraz Antonina Bulicka – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Aneta Gołaszewska.

2. Kaja Kowalewska – SP w Pasymiu, 12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Katarzyna Lewandowska.

3. Karolina Młyńska – SP w Grzędzie, 11-230 Bisztynek, opiekun p. Anna Augustyniak-Olszyńska.

Wyróżnienia :

4. Mateusz Grzelka – SP w Pasymiu,12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Katarzyna Lewandowska.

5. Julia Całkowska – SP w Pasymiu,12-130 Pasym, ul. Ogrodowa 1, opiekun p. Katarzyna Lewandowska.

Prace ze szkół, które pierwszy raz wzięły udział w konkursie :

6. Natalia Pyśk – SP w Wielbarku, 12-160 Wielbark, ul. Kopernika 10, opiekun p. Małgorzata Walewska.

7. Maksymilian Samsel – SP w Wielbarku, 12-160 Wielbark, ul. Kopernika 10, opiekun p. Małgorzata Walewska.

8. Eliza Pasiecznik – SP w Wiatrowcu, 11-210 Sępopol. Opiekun p. Renata Pejłachowska

9. Oliwia Majewska – SP w Grzędzie, 11-230 Bisztynek, opiekun p. Anna Augustyniak – Olszyńska.

WYJAŚNIJ POJĘCIE „LASY WIELOFUNKCYJNE” – temat dla III kategorii wiekowej.

1. Oliwia Hryniewicz – Gimnazjum Nr 8 w Elblągu, 82-300 Elbląg, ul. Pocztowa 2, opiekun Ewa Michalewicz.

2. Jakub Sosnowski – Gimnazjum Nr 8 w Elblągu, 82-300 Elbląg, ul. Pocztowa 2, opiekun Ewa Michalewicz.

3. Wiktoria Rozmarynowska – Gimnazjum Nr 8 w Elblągu, 82-300 Elbląg, ul. Pocztowa 2, opiekun Ewa Michalewicz.

Wyróżnienia :

4. Urszula Aleksandra Chrośniak – Gimnazjum Nr 8 w Elblągu, 82-300 Elbląg, ul. Pocztowa 2, opiekun Ewa Michalewicz.

„PRZEDSTAW SWOJĄ WIZJĘ LASU, KTÓRY CHĘTNIE BYŚ ODWIEDZAŁ” – temat dla IV kategorii wiekowej

1. Anna Skrobut – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Lidzbarku Warm., 11-100 Lidzbark Warm., ul. Krasickiego 4, opiekun p. Ewa Skrobut.

2. Ola Buszmak – II LO w Olsztynie, 10-113 Olsztyn, ul. Małłków, opiekun p. Maszczak.

Prace ze szkół, które pierwszy raz wzięły udział w konkursie :

3. Maria Szpanowska z Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie, 10-558 Olsztyn, ul. Żołnierska 15, opiekun p. Agnieszka Grzegorzewska.

Praca Marii Szpanowskiej otrzymała drugą nagrodę na etapie krajowym.

 

Gratulujemy wszystkim laureatom XXVII edycji konkursu.

« 1 z 4 »