Nazwa zadania : „Podsumowanie XXXIII edycji konkursu „Mój Las”
Wyniki konkursu dla dzieci i młodzieży szkolnej, pod hasłem „MÓJ LAS”
XXXIII edycji 2019/2020.
W dniu 20 stycznia 2020 roku Sąd Konkursowy w składzie:
- Dorota Skórkiewicz – ZO SITLiD w Olsztynie
- Anna Bartoszewicz – ZO SITLiD w Olsztynie
- Agata Klewiado – ZO SITLiD w Olsztynie
- Maria Grabowska – ZO LOP w Olsztynie
- Małgorzata Gruca –ZO SITLiD w Olsztynie
- Joanna Piskosz – przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
- Krystyna Leszczyńska – przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
- Małgorzata Butkiewicz – ZO SITLiD w Olsztynie – Sekretarz
- Tadeusz Pampuch – ZO LOP w Olsztynie – Przewodniczący
dokonał oceny prac konkursowych, nadesłanych przez dzieci i młodzież szkolną, z terenu woj. warmińsko-mazurskiego, na I etap szczebla regionalnego XXXIII edycji konkursu „Mój Las”. Łącznie wpłynęło 65 prac, w tym:
- w kategorii I wiekowej – 46 prac,
- w kategorii II wiekowej – 5 prac,
- w kategorii III wiekowej – 6 prac,
- w kategorii IV wiekowej – 8 prac.
Po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami i ich analizie, której podstawą, zgodnie z regulaminem konkursu, były : wartość merytoryczna pracy, forma opracowania, samodzielność w opracowaniu pracy oraz oryginalność ujęcia tematu, ogólna estetyka pracy, pomysłowość szaty graficznej, Sąd Konkursowy postanowił nagrodzić niżej wymienione prace :
I Kategoria wiekowa : „Leśne smakołyki”:
- Antonina Borys – SP Nr 9 Zamenhofa 14, 10-280 Olsztyn, opiekun Małgorzata Jarczewska – miejsce I
- Tobiasz Błażejewicz – SP im. Jana Pawła II w Rozogach, ul. Rynek 13,
12-114 Rozogi, opiekun p. Hanna Wiśniewska – miejsce I ex aequo - Julia Jończyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu, ul. M. Konopnickiej 2, 11-440 Reszel, opiekun Joanna Piskosz – miejsce II
- Agata Trusewicz – Szkoła Podstawowa im. W. Kętrzyńskiego w Pasymiu, ul. Jana Pawła II 4, 12-130 Pasym, opiekun p. Małgorzata Łachmańska – miejsce III
- Kacper Szłapak – Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim, ul. Szkolna 4, 11-220 Górowo Iławeckie, opiekun p. Wioletta Lugowska-Rohun- miejsce III ex aequo
- Iga Górska – SP w Rozogach, ul Rynek 13, 12-114 Rozogi, opiekun p. Hanna Wiśniewska – miejsce III ex aequo
Wyróżnienia :
Karol Nowoszyński – SP Nr 9 w Olsztynie, 10-280 Olsztyn, ul. Zamenhofa 14, opiekun p. Małgorzata Jarczewska
Julian Gotlib – SP w Rozogach, ul Rynek 13, 12-114 Rozogi, opiekun p. Hanna Wiśniewska
Hann Bałdyga – SP w Rozogach, ul Rynek 13, 12-114 Rozogi, opiekun p. Hanna Wiśniewska
Amelia Drężek – SP w Rozogach, ul Rynek 13, 12-114 Rozogi, opiekun p. Hanna Wiśniewska
Hanna Gołaszewska – SP im. W Kętrzyńskiego w Pasymiu, ul. Jana Pawła II 4,
12-130 Pasym, opiekun p. Małgorzata Łachmańska
Marika Gębczyńska – SP im. W Kętrzyńskiego w Pasymiu, ul. Jana Pawła II 4,
12-130 Pasym, opiekun p. Małgorzata Łachmańska
Amelia Szyszko – SP im. W Kętrzyńskiego w Pasymiu, ul. Jana Pawła II 4,
12-130 Pasym, opiekun p. Małgorzata Łachmańska
Karina Śmiechowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu, ul. M. Konopnickiej 2, 11-440 Reszel, opiekun Joanna Piskosz
Marta Kawka – SP Nr 9 w Olsztynie, 10-280 Olsztyn, ul. Zamenhofa 14, opiekun p. Małgorzata Jarczewska
Artur Kulesza – SP Nr 9 w Olsztynie, 10-280 Olsztyn, ul. Zamenhofa 14, opiekun p. Małgorzata Jarczewska
Krystian Dawidko – SP Nr 9 w Olsztynie, 10-280 Olsztyn, ul. Zamenhofa 14, opiekun p. Małgorzata Jarczewska
Julia Schülke – SP Nr 9 w Olsztynie, 10-280 Olsztyn, ul. Zamenhofa 14, opiekun p. Małgorzata Jarczewska
II Kategoria wiekowa : „Leśni lotnicy”
- Wiktoria Wojciechowicz – SP w Wilczkowie, Wilczkowo, 11-135 Lubomino, opiekun p. Jadwiga Stasiewicz-Kuhn – I miejsce
- Alan Jerzyk SP w Wilczkowie, Wilczkowo, 11-135 Lubomino, opiekun
p. Jadwiga Stasiewicz-Kuhn.- II miejsce - Nikola Przytecka – SP w Wilczkowie, Wilczkowo, 11-135 Lubomino, opiekun
p. Jadwiga Stasiewicz-Kuhn.- III miejsce - Lila Świtalska SP w Wilczkowie, Wilczkowo, 11-135 Lubomino, opiekun
p. Jadwiga Stasiewicz-Kuhn.- III miejsce ex aequo
Wyróżnienie:
- Zuzanna Murawska – Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim, ul. Szkolna 4,
11-220 Górowo Iławeckie, opiekun p. Wioletta Lugowska-Rohun
III Kategoria wiekowa : „Formy ochrony przyrody w mojej okolicy”.
- Maciej Markowski – SP Nr 9 ul. Zamenhofa 14, 10-280 Olsztyn, opiekun Grażyna Wąsowicz – miejsce I
- Jakub Bonisławski – SP nr 6 w Olsztynie, ul. Gdyńska 17, 10-608 Olsztyn, opiekun p. Małgorzata Rawińska – miejsce II
- Emil Drabiński – Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim, ul. Szkolna 4, 11-220 Górowo Iławeckie, opiekun p. Wioletta Lugowska-Rohun- miejsce III
- Kornel Płoski – Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim, ul. Szkolna 4, 11-220 Górowo Iławeckie, opiekun p. Wioletta Lugowska-Rohun- miejsce III ex aequo
Wyróżnienie :
Aleksandra Ścibek – Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim, ul. Szkolna 4, 11-220 Górowo Iławeckie, opiekun p. Wioletta Lugowska-Rohun
Martyna Mańkowska – Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim, ul. Szkolna 4, 11-220 Górowo Iławeckie, opiekun p. Wioletta Lugowska-Rohun
IV Kategoria wiekowa : „Las, który leczy”.
- Oliwia Tracz – Zespół Szkół Budowlanych, Żołnierska 15, 10-558 Olsztyn-
miejsce I - Joanna Wojtkielewicz – LO w ZSO w Lidzbarku Warmińskim, ul. Krasickiego 4, 11-100 Lidzbark Warmiński, opiekun p. Ewa Skrobut – I miejsce ex aequo
- Katarzyna Daniel – Zespół Szkół Budowlanych, Żołnierska 15, 10-558 Olsztyn – miejsce II
- Julia Łukaszewicz – II LO w Olsztynie, 10-113 Olsztyn, ul. Małłków 3, opiekun
Jolanta Otręba – III miejsce